Hakkımızda

Şirketimiz 1980 yılında Us Mühendislik ve Ticaret adı altında Mustafa Tevfik Us tarafından mühendislik hizmetleri ve gaz dolumu amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz önceleri gaz dolumunu diğer firmalara fason olarak yaptırarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

1993 yılında Bölücek Altı Dolum Tesisinin kurulmasıyla büyük bir atılım yaparak kendi dolum tesisinde müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır. Dolum tesisinde ilk olarak oksijen dolumu gerçekleştirilmiş, ilerleyen zamanlarda sanayi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla argon, azot, karbondioksit ve karışım gazlarının dolumlarına geçilmiştir. Ayrıca dolum tesisinin devreye girmesiyle birlikte sıvı oksijen,sıvı azot ve sıvı argon taşımacılık hizmetlerini günümüzde de devam ettirmektedir.

1995 yılında Çaycuma Kurtoğlu Sanayi sitesindeki tesisisyle pazardaki payını artıran firmamız hızla büyümeye devam etmiş ve Türkiye geneline hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye içine hizmet sunan firmamız 2000 yılında Ereğli ve Çaycuma Organize Sanayi bölgelerine kurmaya başlamış olduğu ve günümüzde faaliyete geçen dolum tesisleri ile kapasitesi ile birlikte üretim kalitesini de artırmıştır. Yeni tesislerinde laboratuar destekli üretim kontrolü ile müşterilerine sınai gaz ve tıbbi gazlar konusunda hizmet sunmaktadır.

Sınai ve Tıbbi gazlar dışındaki faaliyetleri sanayi tesislerine yönelik hırdavat satış mağazası bulunmaktadır. Bu mağazada çevrede bulunan imalatçıların ihtiyaçları olan yardımcı işletme malzemeleri karşılanmaktadır.

Taşımacılık hizmetleri de sunan Us Mühendislik, Sigorta hizmetlerini de beraberinde sunmaktadır. Ak Sigorta Acenteliği bünyesinde tüm taşıma ve diğer sigorta hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Günümüzün ilerleyen sanayisi içerisinde kalitesi ve tam zamanında teslimatıyla müşterilerine hizmet sunan Us Mühendislik, çalışanlarına verdiği destekle ve tesislerine yaptığı yatırımlarla, bu anlayışını sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir.


 


Ekler

 
 
ANA SAYFA | KURUMSAL | HİZMETLERİMİZ | ÜRÜNLERİMİZ | BELGELERİMİZ | İLETİŞİM
  © 2013 US Mühendislik Endüstriyel ve Tıbbi Gazlar Dolum Merkezi NSA Tasarım | NSA Creative Studio